O Nas


Klub Laloba Centrum Kobiet to miejsce w którym wspieramy wysiłki rodziców ku spełnionemu rodzicielstwu oraz szczęśliwe dzieciństwo ich dzieci. 


Prowadzimy szereg ciekawych zajęć rozwojowych dla maluchów. Przeznaczone są one dla dzieci najmniejszych- od niemowlaków do przedszkolaków. Głównym narzędziem pracy podczas naszych zajęć jest zabawa. Dobrana do odpowiedniego okresu życia dziecka, jego aktualnych możliwości i wyzwań, które przed nim stoją niezwykle rozwija malucha. Jest też dla niego wielką przyjemnością. Wiemy, że to poprzez zabawę dziecko rozwija się, stymuluje swój rozwój, uczy, poznaje świat i jego mechanizmy.

Dla rodziców za to przygotowaliśmy wiele szkoleń, wykładów i warsztatów dotyczących rodzicielstwa, wychowania i rozwoju ich dzieci.

Ponadto w naszym Klubie dla starszych dzieci- przedszkolnych i szkolnych- w weekendy organizujemy niezapomniane urodziny!

Zajęcia w klubie Laloba prowadzone są w dużej i bezpiecznej przestrzeni. Mamy świetnych pedagogów i instruktorów. Miło nam będzie Państwa przywitać w naszym klubie. Zapraszamy!

www.facebook.com/Lalobadladzieci

Prowadzący zajęcia:EWA KOPYŚĆ


Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i wychowanie przedszkolne na Akademii Ignatianum. Jest też dyplomowanym nauczycielem tańca i certyfikowanym instruktorem masażu Shantala.

Wiedzę teoretyczną z zakresu wychowania zbierała na licznych kursach z zakresu zabawy, twórczości i terapii przez sztukę, np. z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne czy metody wychowania muzycznego Carla Orffa. W Lalobie prowadzi zajęcia rozwojowe dla dzieci od 3 miesiąca roku życia do 4 lat oraz różnego rodzaju kursy, szkolenia i wykłady dla rodziców.

Najważniejsze jest dla niej podczas zajęć dobro maluszka, jego rozwój, bezpieczeństwo i radość. Jest zdania, że to rodzice są ekspertami od swojego dziecka, a inni ludzie, pedagodzy, miejsca rozwoju są po to, aby wspierać rodziców, pomagać im zaufać swojej rodzicielskiej intuicji i podrzucać pomysły.


                                 
                                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz